kontakt
dojazd
onas
produkty
utylizacja
pojemniki

zamowienie
linki


Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą ofertą odbioru i utylizacji
-zużytych tłuszczy 
-olejów posmażalniczych

-odpadów kuchennych


W przypadku zainteresowania naszą ofertą lub jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

        Telefony:         609-086-779
                               609-136-937
                               (44) 681-75-86 wew. 28

        E-MAIL:           marek.karpinski@danielow.pl
                           biuro2@danielow.pl

Zużyte tłuszcze i oleje posmażalnicze

    
Szczelnie zamykane pojemnik do przechowywania zużytego
tłuszczu i oleju posmażalniczego


  Nasza Firma powstała w 1991 roku, od tego czasu uzyskaliśmy stabilną pozycję na rynku utylizacji odpadów, jak również zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwoli nam fachowo i profesjonalnie współpracować zapewniając wszystkie wymogi Unii Europejskiej. W naszej firmie prowadzącej działalność na terenie centralnej i południowej Polski, wyodrębniliśmy dział zajmujący się kompleksową obsługą firm, wytwarzających odpady gastronomiczne. Aby sprostać Państwa wymogom, dotyczącym terminowości odbioru i sposobu przechowywania odpadów, zakupiliśmy specjalistyczny tabor samochodowy oraz hermetyczne zamykane pojemniki. Odbiory odpadów odbywają się poprzez wymianę pojemników, dzięki czemu otrzymują Państwo za każdym razem umyty i zdezynfekowany pojemnik na odpady.

  Zgodnie ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku o odpadach DZ.U. Nr 62 pozycja 628 każde przedsiębiorstwo, które w ramach swojej działalności wytwarza odpady, zobowiązane jest do ich przekazania, zagospodarowania lub utylizacji wyspecjalizowanym jednostkom. Oferujemy bezpłatny odbiór zużytych tłuszczy i olei posmażalniczych, w przypadku większych ilości tego odpadu istnieje możliwość negocjacji ceny zakupu. Udostępniamy szczelnie zamykane pojemniki do przechowywania olejów i tłuszczy posmażalniczych. Wymiana pojemników odbywa się w umówionych terminach lub po zgłoszeniu telefonicznym. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi oferujemy w sprzedaży fryturę gastronomiczną.


Samochód przystosowany do przewozu zużytych tłuszczy

      
Wierzch pojemnika na zużyte tłuszcze
Odpady Kuchenne(kat. III)

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady, Nr 1774 z 2002 roku, odpady kuchenne są zakwalifikowane do odpadów Kategorii trzeciej. Wychodząc naprzeciw wymogom, które nakładają na Państwa Placówki, tj Inspekcja Sanitarna i Inspekcja Weterynaryjna, uzyskaliśmy w dniu 31.07.2006r pozwolenie zintegrowane zezwalające na prowadzenie działalności w zakresie odzysku odpadów.


Wierzch pojemnika na odpady kuchenne